Kako vam lahko pomagamo?

    Kako vas kontaktiramo?

    Kako vas nagovorimo?

    Osnovni podatki

    Riko Ribnica d.o.o.
    Lepovče 23
    1310 Ribnica
    Slovenija (SI)

    Kontaktni podatki

    T+386 1 837 23 10
    M
    Eriko@rikoribnica.com

    Bančni podatki

    Davčna številka: SI60995416 Matična številka: 5742960000
    SI56 0232 1001 2219 337 (NLB d.d.) SI56 0311 4101 0570 925 (SKB d.d.) SI56 3000 0001 1270 466 (Sberbank d.d.)

    Vodstvo

    Matija Brodnik
    Direktor

    M +386 41 362 776
    T +386 1 837 23 11
    matija.brodnik@rikoribnica.com

    Samo Rozman
    Vodja proizvodnje

    M +386 31 319 581
    T +386 1 837 23 26
    samo.rozman@rikoribnica.com

    Simon Debeljak
    Vodja razvoja

    M +386 41 438 494
    T +386 1 837 23 23
    simon.debeljak@rikoribnica.com

    Jan Debeljak
    Vodja nabave

    M +386 41 812 573
    T +386 1 837 23 17
    jan.debeljak@rikoribnica.com

    Irena Nosan
    Vodja financ in računovodstva

    M +386 1 837 23 19
    T +386 1 837 23 19
    irena.nosan@rikoribnica.com

    Prodaja in marketing

    Matija Brodnik
    Direktor

    M +386 41 362 776
    T +386 1 837 23 11
    matija.brodnik@rikoribnica.com

    Tomaž Arko
    Vodja prodaje - SLO, BiH, SRB, ME

    M +386 41 520 421
    T +386 1 837 23 30
    tomaz.arko@rikoribnica.com

    Janez Ambrožič
    Vodja prodaje - SLO, HRV

    M +386 51 306 385
    T +386 1 837 23 31
    janez.ambrozic@rikoribnica.com

    Robert Vajnhandl
    Vodja prodaje - EU

    M +386 41 615 002
    T +386 1 837 23 12
    robert.vajnhandl@rikoribnica.com

    Vito Gornik
    Vodja prodaje - Ekologija

    M +386 31 631 041
    T +386 1 837 23 15
    vito.gornik@rikoribnica.com

    Matej Vidervol
    Prodajni referent & Marketing

    M +386 41 939 655
    T /
    matej.vidervol@rikoribnica.com

    Nika Bajde
    Vodja pisarne

    M +386 1 837 23 13
    T /
    nika.bajde@rikoribnica.com

    Razvoj in proizvodnja

    Samo Rozman
    Vodja proizvodnje

    M +386 31 319 581
    T +386 1 837 23 26
    samo.rozman@rikoribnica.com

    Simon Debeljak
    Vodja razvoja

    M +386 41 438 494
    T +386 1 837 23 23
    simon.debeljak@rikoribnica.com

    Miro Mišič
    Vodja tehnologije

    M +386 41 355 090
    T +386 1 837 23 27
    miro.misic@rikoribnica.com

    Igor Troha
    Vodja tehnologije

    M +386 51 608 095
    T +386 1 837 23 23
    igor.troha@rikoribnica.com

    Rezervni deli in nabava

    Jan Debeljak
    Vodja nabave

    M +386 41 812 573
    T +386 1 837 23 17
    jan.debeljak@rikoribnica.com

    Luka Debeljak
    Vodja prodaje - Rezervni deli

    M +386 41 591 296
    T +386 1 837 23 18
    luka.debeljak@rikoribnica.com

    Janez Knavs
    Vodja servisa

    M +386 41 841 783
    T /
    janez.knavs@rikoribnica.com

    Darko Mišič
    Vodja servisa

    M +386 51 306 386
    T /
    darko.misic@rikoribnica.com

    Finance in kadri

    Irena Nosan
    Vodja financ in računovodstva

    M +386 1 837 23 19
    T +386 1 837 23 19
    irena.nosan@rikoribnica.com

    Servis
    in podpora

    Zavedamo se, da le hitra in strokovna pomoč zagotavlja učinkovito delo z našimi izdelki. Zato veliko pozornost posvečamo poprodajnemu sodelovanju. Dobro opremljena servisna služba zagotavlja, da vaše delo poteka nemoteno v vseh letnih časih. V zimskem času pa vam zagotavljamo tudi 24 urno asistenco in vam nudimo pomoč tudi v najtežjih razmerah...

    Prijava v
    Riko Portal

    • Naročilo rezervnih delov
    • Vsi dokumenti na enem mestu
    • Prednostna obravnava pri naročilih
    • Direkten dostop do prodajnega osebja