Kako Vam možemo pomoći?

    Kako vas kontaktiramo?

    Kako Vas možemo uvjeriti?

    Osnovni podaci

    Riko Ribnica d.o.o.
    Lepovče 23
    1310 Ribnica
    Slovenija (SI)

    Kontaktni podaci

    T+386 1 837 23 10
    M
    Eriko@rikoribnica.com

    Bankovni podaci

    Poreski broj: SI60995416 Matični broj: 5742960000
    SI56 0232 1001 2219 337 (NLB d.d.) SI56 0311 4101 0570 925 (SKB d.d.) SI56 3000 0001 1270 466 (Sberbank d.d.)

    Upravljanje

    Matija Brodnik
    Direktor

    M +386 41 362 776
    T +386 1 837 23 11
    matija.brodnik@rikoribnica.com

    Samo Rozman
    Menadžer proizvodnje

    M +386 31 319 581
    T +386 1 837 23 26
    samo.rozman@rikoribnica.com

    Simon Debeljak
    Rukovodilac razvoja

    M +386 41 438 494
    T +386 1 837 23 23
    simon.debeljak@rikoribnica.com

    Jan Debeljak
    Šef nabavke

    M +386 41 812 573
    T +386 1 837 23 17
    jan.debeljak@rikoribnica.com

    Irena Nosan
    Šef finansija i računovodstva

    M +386 1 837 23 19
    T +386 1 837 23 19
    irena.nosan@rikoribnica.com

    Prodaja i marketing

    Matija Brodnik
    Direktor

    M +386 41 362 776
    T +386 1 837 23 11
    matija.brodnik@rikoribnica.com

    Tomaž Arko
    Menadžer prodaje - SLO, BiH, SRB, ME

    M +386 41 520 421
    T +386 1 837 23 30
    tomaz.arko@rikoribnica.com

    Janez Ambrožič
    Menadžer prodaje - SLO, HRV

    M +386 51 306 385
    T +386 1 837 23 31
    janez.ambrozic@rikoribnica.com

    Robert Vajnhandl
    Menadžer prodaje - EU

    M +386 41 615 002
    T +386 1 837 23 12
    robert.vajnhandl@rikoribnica.com

    Vito Gornik
    Menadžer prodaje - Ekologija

    M +386 31 631 041
    T +386 1 837 23 15
    vito.gornik@rikoribnica.com

    Matej Vidervol
    Službenik za prodaju i marketing

    M +386 41 939 655
    T /
    matej.vidervol@rikoribnica.com

    Nika Bajde
    Office manager

    M +386 1 837 23 13
    T
    nika.bajde@rikoribnica.com

    Razvoj i proizvodnja

    Samo Rozman
    Menadžer proizvodnje

    M +386 31 319 581
    T +386 1 837 23 26
    samo.rozman@rikoribnica.com

    Simon Debeljak
    Rukovodilac razvoja

    M +386 41 438 494
    T +386 1 837 23 23
    simon.debeljak@rikoribnica.com

    Miro Mišič
    Tehnološki menadžer

    M +386 41 355 090
    T +386 1 837 23 27
    miro.misic@rikoribnica.com

    Igor Troha
    Tehnološki menadžer

    M +386 51 608 095
    T +386 1 837 23 23
    igor.troha@rikoribnica.com

    Rezervni dijelovi i nabavka

    Jan Debeljak
    Šef nabavke

    M +386 41 812 573
    T +386 1 837 23 17
    jan.debeljak@rikoribnica.com

    Luka Debeljak
    Menadžer prodaje - rezervni dijelovi

    M +386 41 591 296
    T +386 1 837 23 18
    luka.debeljak@rikoribnica.com

    Janez Knavs
    Servis menadžer

    M +386 41 841 783
    T /
    janez.knavs@rikoribnica.com

    Darko Mišič
    Servis menadžer

    M +386 51 306 386
    T /
    darko.misic@rikoribnica.com

    Finansije i ljudski resursi

    Irena Nosan
    Šef finansija i računovodstva

    M +386 1 837 23 19
    T +386 1 837 23 19
    irena.nosan@rikoribnica.com

    Servis
    i podrška

    Svesni smo da samo brza i stručna pomoć osigurava efikasan rad sa našim proizvodima. Zato veliku pažnju posvećujemo postprodajnoj saradnji. Dobro opremljen servisni odeljak osigurava da vaš posao teče nesmetano u svako godišnje doba. Zimi pružamo 24-časovnu pomoć čak i u najtežim situacijama.

    Prijavite se na B2B portal

    • Naručite rezervne delove
    • Svi dokumenti na jednom mestu
    • Prednost za porudžbine
    • Direktan pristup prodajnom osoblju