Upravljanje

Matija Brodnik
Direktor

M +386 41 362 776
T +386 1 837 23 11
matija.brodnik@rikoribnica.com

Samo Rozman
Voditelj proizvodnje

M +386 31 319 581
T +386 1 837 23 26
samo.rozman@rikoribnica.com

Simon Debeljak
Voditelj razvoja

M +386 41 438 494
T +386 1 837 23 23
simon.debeljak@rikoribnica.com

Jan Debeljak
Šef nabave

M +386 41 812 573
T +386 1 837 23 17
jan.debeljak@rikoribnica.com

Irena Nosan
Šef financija i računovodstva

M /
T +386 1 837 23 29
irena.nosan@rikoribnica.com

Prodaja i marketing

Matija Brodnik
Direktor

M +386 41 362 776
T +386 1 837 23 11
matija.brodnik@rikoribnica.com

Tomaž Arko
Voditelj prodaje - SLO, BiH, SRB, ME

M +386 41 520 421
T +386 1 837 23 30
tomaz.arko@rikoribnica.com

Janez Ambrožič
Voditelj prodaje - SLO, HRV

M +386 51 306 385
T +386 1 837 23 31
janez.ambrozic@rikoribnica.com

Robert Vajnhandl
Voditelj prodaje - EU

M +386 41 615 002
T +386 1 837 23 12
robert.vajnhandl@rikoribnica.com

Vito Gornik
Voditelj prodaje - Ekologija

M +386 31 631 041
T +386 1 837 23 15
vito.gornik@rikoribnica.com

Matej Vidervol
Službenik za prodaju i marketing

M +386 41 939 655
T /
matej.vidervol@rikoribnica.com

Nika Bajde
Upravitelj ureda

M /
T +386 1 837 23 13
nika.bajde@rikoribnica.com

Razvoj i proizvodnja

Samo Rozman
Voditelj proizvodnje

M +386 31 319 581
T +386 1 837 23 26
samo.rozman@rikoribnica.com

Simon Debeljak
Voditelj razvoja

M +386 41 438 494
T +386 1 837 23 23
simon.debeljak@rikoribnica.com

Miro Mišič
Tehnološki menadžer

M +386 41 355 090
T +386 1 837 23 27
miro.misic@rikoribnica.com

Igor Troha
Tehnološki menadžer

M +386 51 608 095
T +386 1 837 23 23
igor.troha@rikoribnica.com

Rezervni dijelovi i nabava

Jan Debeljak
Šef nabave

M +386 41 812 573
T +386 1 837 23 17
jan.debeljak@rikoribnica.com

Luka Debeljak
Voditelj prodaje - rezervni dijelovi

M +386 41 591 296
T +386 1 837 23 18
luka.debeljak@rikoribnica.com

Janez Knavs
Voditelj servisa

M +386 41 841 783
T /
janez.knavs@rikoribnica.com

Darko Mišič
Voditelj servisa

M +386 51 306 386
T /
darko.misic@rikoribnica.com

Financije i ljudski resursi

Irena Nosan
Šef financija i računovodstva

M /
T +386 1 837 23 29
irena.nosan@rikoribnica.com

Ovdje za vas

Naše stručno obučeno prodajno osoblje pruža vam tehničku pomoć i odgovorit će na svako vaše pitanje. U fazi projektovanja i proizvodnje aktivno vas uključujemo s našim tehničkim stručnjacima i zajedno pronalazimo pravo rješenje za vas.

KONTAKTIRAJTE NAS